Обслуговування сайтів

Обслуговування та підтримка
Замовити обслуговування сайту

Обслуговування сайтів

У сучасному світі просування продукту або послуги в інтернеті вийшло на перший план. Будь-яка, поважаюча себе компанія, зараз має сторінку в мережі або сайт. Але якщо зі сторінкою ще хоч щось зрозуміло, то з сайтом все набагато складніше. Людині, яка спеціально не вивчала веб-розробку та програмування, буде досить складно розібратися у всіх тонкощах обслуговування сайту. Ви тільки що побачили свій створений сайт і абсолютно не уявляєте, що з ним робити далі? Саме тому ми хочемо допомогти вам і вашій компанії розібратися з цим і стати ще кращими.

Перше, на що варто звернути увагу для будь-якого сайту - це візуальне оформлення . Адже зайшовши на сайт, перше, що побачить користувач - це дизайн сайту, його функціональність і зручність. Всім нам доводилося заходити на сайти, які не вирізнялися ні функціональністю, ні дизайном, скоріше навпаки - жахливі поєднання кольорів родом з дев'яностих, змушували нас швидше закрити сайт і більше ніколи до нього не повертатися. Саме зовнішня привабливість на першому етапі привертає користувача і змушує його далі досліджувати ваш сайт. Тому наші дизайнери готові створити для вас по-справжньому індивідуальний дизайн, що найкраще виражає концепцію вашої компанії. Намалювати оригінальний банер, створити візитку або зробити красиву першу сторінку сайту? Немає нічого простішого! Наші провідні фахівці по-справжньому креативні і люблять складні завдання. У нашому портфоліо є приклади робіт, за якими ви зможете зробити висновок про нашу роботу. Ми гарантуємо візуальну красу, креативність та оригінальність для вашої компанії.

Але після того як користувач оцінить дизайн і візуальне оформлення сайту, він неодмінно зверне увагу на його текстове наповнення . І наше завдання - «зачепити» його цікавим текстом, щоб він далі вивчав сайт. Основною перевагою нашої компанії є оригінальний і унікальний контент, який працює для ваших цілей. Копірайтинг - це ціле мистецтво, основною мета якого - викликати інтерес до товару чи послуги. Попрощайтеся з текстами, де нічого не говориться по суті, ми готові створювати для вас цікаві та унікальні тексти, робити якісний рерайт, писати тексти для головних сторінок сайту, новини. Гарантуємо високу грамотність і виконання роботи в строк.

Замовте обслуговування сайту і ваш сайт завжди буде чудово виглядати!

Трапляється так, що у вас немає часу розбиратися відразу з усім окремо. Адже в ваших пріоритетах і ділові зустрічі, і налагодження зв'язків. Тоді ми готові запропонувати вам спеціальні пакетні пропозиції . Якщо пріоритетним для вас є і візуальне оформлення сайту, і його текстове наповнення - довірте цю задачу нам, і ми в стислі терміни надамо розроблені пакетні пропозиції, які передбачають комплекс послуг, який підійдуть саме вам! Перед безпосередньо робочим процесом, ми ретельно вивчаємо ринок і нішу, яку займає ваша компанія, щоб запропонувати по-справжньому оригінальну і єдину в своєму роді пропозицію, яка підходить саме вам. Наповнення сайту на постійній основі і його регулярне оновлення тільки додадуть вам впевненості і репутації в очах користувачів, які обрали саме вас. Ми готові запропонувати вам різноманітність пропозицій, кожне з яких створено під певну фінансову модель вашої компанії. У вас завжди є вибір, яку пакетну пропозицію вибрати - ми не збираємося позбавляти вас вибору і тримати у вузьких рамках.

Довіртеся професіоналам в особі нашої компанії, і ви отримаєте найкращий результат в рекордно-короткий термін. Фахівці нашої компанії люблять свою роботу і роблять її якісно. Також ми гарантуємо підтримку і консультації по питанням, що вас цікавлять.