Створення індивідуального сайту

Створимо сайт під потреби
вашого бізнесу

Створення індивідуального сайту

Створення індивідуального сайту - це правильне рішення, яке акуратно підкреслить унікальність вашого бізнесу! Такий сайт створюється під потреби вашого бізнесу, певну цільову аудиторію, зі зручним юзабіліті і функціоналом. Головна мета такого продукту - отримання максимальної кількості конверсій (заявок, заповнених форм і т.п.).

Індивідуальний сайт - це найкращий інструмент розвитку бізнесу!

Замовити індивідуальний сайтабоПрорахувати вартістьЦе абсолютно безкоштовно!
Простий і зрозумілий процес розробки вашого сайту
Все просто і без зайвих слів!
Зустріч, обговорення проекту (підписання договору)
Створення дизайну та концепції
Розробка сайту
Наповнення сайту
Тестування сайту
Запуск сайту, розміщення на хостингу
Зустріч, переговори і обговорення. Зустрічаємося в зручний для вас час у нас в офісі і обговорюємо найдрібніші деталі і цілі проекту. Якщо у вас вже є технічне завдання, ми його обов'язково обговоримо і затвердимо, або ж складемо самі
Дивитись всі роботи
Розроблені сайти візитки
Стерх

Індивідуальний сайт

Деталі
Kizeeva

Індивідуальний сайт

Деталі
Pragnum

Створення індивідуального сайту

Деталі
Проконсультувати вас?Це цілком безкоштовно
Часті питання клієнтів

Індивідуальний сайт — ви творча особистість, яка не звикла жити за встановленими кимось правилами? Ви звикли виділятися і завжди діяти не так, як хочуть інші? Стандартні рішення здаються вам занадто банальними? Тоді і сайт для вас повинен бути унікальним і таким же нестандартним.

Ми допоможемо вам створити індивідуальний сайт сайт.

Вартість розробки індивідуального сайту становить від 40 000 грн.

Створення індивідуального сайту - це запорука успішної реалізації вашої продукції або популяризації ваших послуг. Ми створимо для вас унікальний сайт, який буде одним з кращих у вашій тематиці.

Індивідуальний сайт - ваш шлях до успіху!

У сучасному бізнес-світі імідж будь-якої компанії визначається по дизайну і функціональності сайту. Без перебільшення можна говорити про те, що корпоративний сайт компанії є її обличчям, адже саме по ньому оцінюють, наскільки серйозно фірма заявляє про себе.

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатній запас часу і фінансовими ресурсами, оптимальним рішенням для якісного старту буде розробка індивідуального сайту.

Оскільки створення сайту є складним процесом, що складається з багатьох етапів, правильним буде доручити його досвідченій команді професіоналів, досконально вивчили всі тонкощі веб-розробок. Компанія TIOS працює в сфері IT розробок з 2006 року, за цей час нами були створені ефективні і успішні сайти. Ознайомитися з вдячними відгуками наших клієнтів завжди можна в портфоліо.

Багатьох бізнесменів зупиняє той факт, що створення індивідуального сайту вимагає більших ресурсів, ніж створення сайту візитки. Але задумайтеся - чи станете ви економити на якісній рекламі або поліграфічній продукції? Адже сайт є вашим віртуальним представництвом, на яке звертають пильну увагу відвідувачі і партнери.

Індивідуальний сайт: унікальність з високою функціональністю

Базовою перевагою індивідуального сайту є унікальний дизайн, який створюється нами з повним урахуванням особливостей і специфіки вашої компанії. Сайт буде виконано в корпоративних кольорах, на його шапці буде красуватися ваш логотип. Зовнішній вигляд сайту, так само як і юзабіліті, є найважливішими факторами, що впливають на відвідуваність і індексацію пошуковими системами.

Варто в черговий раз нагадати про те, що унікальний дизайн позитивно впливає на імідж вашої компанії. Більш того, індивідуальний сайт простіше і легше просувати в пошукових системах. Всі ці особливості нерозривно пов'язані з підвищенням рівня продажів і впізнанності компанії.

При розробці індивідуального сайту враховуються всі ваші побажання, які стосуються оформлення, функціональності, подачі інформації.

У індивідуального сайту, розробленого в приватному порядку, більше функціональних можливостей: система онлайн оплати, модулі коментарів, онлайн консультант та інші корисні функції.

Замовляючи розробку індивідуального сайту в нашій компанії, ви також отримуєте до десяти сторінок, які пройшли пошукову оптимізацію, гарантію на один рік, контрольне тестування.

Ваш індивідуальний сайт, який пройшов ретельну перевірку, в ідеальному стані, з якісним наповненням, стане ефективним інструментом просування і підвищення продажів.