Наповнення
сайту

Придумаємо, напишемо, розмістимо. Копірайт, рерайт, слоганінг

Замовити наповнення сайту, інтернет магазину

Наповнення сайту –це завдання для команди професіоналів,                  адже як то кажуть: "Як наповниш сайт - так і продаси".

Ви здатні монотонно вносити, редагувати, перевіряти,                  знову редагувати (процес прямує до нескінченності) товари на сайт?

У нас є цілий відділ, що готовий взяти на себе цю рутинну роботу і зробити її для вас якісно і професійно!

Замовити наповнення сайту илиПрорахувати вартістьЦе абсолютно безкоштовно!
Цінана SEO-копірайтинг

Написання SEO-текстів:

80 грн за 1 тис. симв. без пробілів.

Написання текстів на головну сторінку сайту:

від 130 грн за 1 тис. симв. без пробілів.

Написання продаючих текстів і текстів для лендінгів (landing page):

150 грн за 1 тис. симв. без пробілів.

Терміни написання текстів

В середньому наша команда може писати до 60 тис. символів тексту в день. Терміни написання текстів залежать від обсягів та тематики.

Мінімальне замовлення пишеться на протязі одного робочого дня.

Точні терміни обумовлюються згідно із заповненим брифом.

Наші переваги
Робота в строк
Ми відповідально ставимося                      до кожного поставленого завдання,                      тому виконуємо роботу                      без зволікань, точно в строк.
Спеціалісти
У нашому штаті працюють фахівці,                      які не "хворіють" в потрібний вам час                      і ми обов'язково розберемося в нюансах                      вашого бізнесу.
Внутрішня оптимізація
Ми наповнимо ваш сайт з урахуванням всіх                      факторів внутрішньої оптимізації.
Проконсультувати вас?Це абсолютно безкоштовно
Часті питання клієнтів

У складному алгоритмі просування сайту велике значення                                  має копірайтинг - наповнення сайту якісним                                  і унікальним контентом.

Специфіка СЕО-копірайтингу полягає в тому, що тексти                                  повинні бути цікавими для користувачів, оптимізованими                                  для пошукових систем. Важливим фактором залишається показник                                  унікальності, який ретельно аналізують пошукові машини.

Якщо на сайті виявлено неунікальні тексти, ресурс                                  може сприйматися як плагіат, що погано позначиться                                  на просуванні сайту.

Якісні тексти для просування сайту повинні бути                                  не просто набором унікальних фраз, а бути актуальними,                                  грамотно складеними.

Доручіть завдання підготовки унікальних текстів копирайтерам                                  студії TIOS, щоб підвищити ваші шанси на успіх!                                  Ми гарантуємо наповнення сайту якісним контентом,                                  з ідеальним співвідношенням ключових слів і фраз.

Написання SEO-текстів: 80 грн за 1 тис. симв. без пробілів.

Написання текстів на головну сторінку сайті: від 130 грн за 1 тис. симв. без пробілів.

Написання продаючих текстів і текстів для лендінгів (landing page): 150 грн за 1 тис. симв. без пробілів.

Рерайт - це унікалізація написаного раніше тексту.

Дуже часто ця техніка застосовується для написання термінових новин.

Користувачі, як і пошукові системи люблять оновлення інформації.

Одна з найбільш відвідуваних сторінок на сайті - це сторінки блогу, новин, акцій. Ми зможемо вести ці сторінки вашого бізнесу. Впевнені, що можемо задовольнити інформаційний попит вашої цільової аудиторії.

Кращий контент для вашого сайту: копірайт, рерайт

У сучасному інтернет-маркетингу контент займає велике місце,                  виступаючи потужним інструментом залучення клієнтів. Контент - це перш за все копірайт, рерайт і наповнення сайтів графічною інформацією. В даному розрізі                  під копірайтінгом мається на увазі складання текстів, які будуть                  цікаві відвідувачам сайту, добре індексуватися пошуковими роботами.

Грамотний копірайтинг являє собою тексти, складені на основі власного                  досвіду, що несуть цінність для цільової аудиторії. Не менш важливою складовою                  СЕО-копірайтингу є оптимізація, тобто, органічне введення в текст ключів,                  відповідних тематиці сайту.

При складанні сео-текстів велике значення має кількість ключів – їх                  не повинно бути занадто багато, інакше пошуковими роботами це буде розцінено                  як спам. Ключі не повинні кидатися в очі, а текст з їх входженням                  читається і сприймається легко.

Копірайтинг може використовуватися як для наповнення сайту, так і для розміщення                  текстів на сторонніх майданчиках, на етапі зовнішньої оптимізації.

Дуже важливим критерієм успішних текстів є показник унікальності,                  свідчить про те, що текст не скопійований з інших ресурсів.

Унікальний копірайт для вашого проекту!

Команда професіоналів студії TIOS надає послуги копірайтингу.                  Ви отримуєте тексти, відповідають вимозі унікальності і не тільки:

  • Збалансоване входження ключових слів;
  • Ключові слова вписані в грамотному, органічному контексті;
  • Тексти добре індексуються пошуковими системами;
  • Тексти мотивують відвідувачів до покупки товарів.

Сайт, наповнений грамотними текстами, складеними без помилок, не тільки добре                  індексується пошуковими системами, а й отримує постійний приріст трафіку.                  Адже користувачам буде цікавіше зайти саме на ваш сайт, ніж на ресурс                  конкурента, де складно знайти цінну інформацію.

Команду копірайтерів студії TIOS відрізняє індивідуальний підхід до складання текстів.                  Всі роботи готуються з урахуванням специфіки сайту, поглибленим вивченням теми,                  так, щоб ваші потенційні клієнти могли отримати потрібну інформацію в лаконічній формі.                  Тексти розбиваються на частини підзаголовками, оформлюються списками, які спрощують сприйняття.

Варто пам'ятати, що SEO-копірайтинг є тільки одним з багатьох етапів розкрутки                  сайту, проте дуже важливим. Від того, наскільки якісно складено текст,                  залежить імідж вашої компанії і позиції в пошуковій системі.