Соціальні мережі

Працюємо з усіма соціальними мережами, підвищимо впізнаваність вашого бренду, товарів, послуг

Ведення соціальних мереж (SMM)

У складному процесі розкрутки сайту є етап,                  який видається не таким уже й важливим, однак має                  величезний вплив на ваш сайт - це СММ-маркетинг.                  Під цим поняттям мається на увазі робота над іміджем                  компанії в соціальних мережах.

Щоб досягти хороших результатів СММ-маркетингу,                  мало просто створити групу або паблік і дивуватися -                  чому до вас не вступають нові учасники?

Потрібні реальні дії, які будуть поступово                  збільшувати кількість членів спільнот, відповідно,                  підвищать трафік на сайті.

Ми гарантуємо досягнення поставлених                  цілей в короткі терміни. Для цього нами використовуються                  ідеальні, напрацьовані роками алгоритми, "білі" технології.

Щоб зацікавити цільову аудиторію, нами створюється                  цікавий контент, придумуються інтерактивні конкурси.

Підсумок: стабільне зростання кількості передплатників,                  поліпшення іміджу вашої компанії, продаж послуг або товарів.

Замовити SMM просування або Прорахувати вартістьЦе абсолютно безкоштовно!
Проконсультувати вас?Це цілком безкоштовно
Часті питання клієнтів про соціальні мережі

SMM — це створення/ведення/просування групи/пабліку/сторінки під певну тематику/товар/послуги. Це підвищує впізнаваність бренду і лояльність клієнтів. Найпопулярніший SMM-напрямок - це соціальна мережа Facebook.

На даний момент - це один з найбільш недорогих способів донести саме до вашої цільової аудиторії інформацію про вас, ваших послугах, про ваш товар або бренд.

 • Найдешевша реклама на даний момент
 • Тільки цільові підписники
 • Прямий діалог з покупцем
 • Швидкий і універсальний спосіб створення конкурсів (Ми робимо все: від ідеї до реалізації)
 • Перевірка ефективності вже через місяць (Щомісячний звіт)
 • SMM - ефективний інструмент просування сайту

  Соціальні мережі сьогодні - це ефективний інструмент для просування вашого бізнесу в мережі інтернет і найкоротший шлях до вашого потенційного клієнта. Порівняно з контекстною рекламою і розкручуванням сайтів, цей шлях просування більш націлений на брендування продукту і підвищення впізнаваності торгової марки.

  Але соціальні мережі настільки швидко розвиваються, що зараз вже є можливість завантажувати ваші товари і здійснювати продажі в мережі. Це ваш міні інтернет магазин з цільовою аудиторією і все це безкоштовно. Соцмережі - це мільярдна аудиторія, якій найдешевше донести інформацію про ваші послуги.

  Ми спеціалізуємося на роботі в соцмережах з 2006 року. Робимо все з розумом для досягнення потрібних вам результатів в будь-якій країні світу. Налаштовуємо таргетовану рекламу грамотно виходячи з багаторічного досвіду і відточених алгоритмів ведення.

  Всім нашим клієнтам ми надаємо повні доступи до всіх створених акаунтів. Вся статистика доступна в акаунтах для перегляду 24/7.

  Сьогодні соцмережі сприймаються як потужний фактор впливу на потенційну аудиторію. Така думка дуже правильна, оскільки соціальні мережі дозволяють створювати оголошення, які будуть мати вузьку спрямованість - їх гарантовано прочитають люди, яким цікаві ці пропозиції. У нас найпопулярнішими вважаються Facebook і Instagram, проте в залежності від сфери вашого бізнесу можна працювати і в Twitter, Reddit, Snapchat або LinkedIn. Однак ще раз зробимо акцент, що для кожного бізнесу необхідно розглядати свій варіант розвитку в соціальних мережах.

  Наша студія пропонує комплексне просування в соціальних мережах, зокрема, в найбільш популярній в нашій країні: Facebook.

  Реклама в Facebook з кожним роком видозмінюються, трансформуються вимоги до пабліків, які використовуються в якості торговельних майданчиків. Тому дуже важливо підходити до розкручування в Fb зі знанням всіх алгоритмів і правил.

  Групу в соцмережі, важливо створювати з прив'язкою до бренду, тільки в такому випадку вона буде давати результат, тобто, допомагати вам продавати.

  Наповнення соціальних мереж

  Регулярне наповнення групи інформацією не менш важливе, але необхідно стежити за тим, щоб не перейти тонку грань і не бути настирливими. Потік інформації, який не припиняється, сприйметься як спам, і людина просто вийде з групи. Важливо створювати пости, які будуть цікаві користувачам. Уміння подати рекламну інформацію в такому вигляді, в якому її обов'язково прочитають - цінне вміння, і ми вміло ним користуємося. Розкрутка сайту в соціальних мережах виконується професійними співробітниками, які знають всі тонкощі SMM. Можна заощадити, і доручити ці ж послуги співробітникам компанії, але ефект і результат ви отримаєте значно пізніше.

  Основне питання всіх клієнтів - як розкрутити сторінку в Fb, і наскільки швидко вона принесе дохід? Для виведення групи в лідери буде потрібно кілька місяців, а для скорочення цього терміну буде потрібно налаштування інтернет реклами та інші агресивні методи просування. «Білі» методи просування не дають миттєвого приросту відвідувачів.

  У нашій компанії ви отримуєте ефективну, покрокову прокрутку сторінок компанії в необхідних соцмережах.