Соціальні мережі

Працюємо з усіма соціальними мережами, підвищимо впізнаваність вашого бренду, товарів, послуг

Ведення соціальних мереж (SMM)

У складному процесі розкрутки сайту є етап,                  який видається не таким уже й важливим, однак має                  величезний вплив на ваш сайт - це СММ-маркетинг.                  Під цим поняттям мається на увазі робота над іміджем                  компанії в соціальних мережах.

Щоб досягти хороших результатів СММ-маркетингу,                  мало просто створити групу або паблік і дивуватися -                  чому до вас не вступають нові учасники?

Потрібні реальні дії, які будуть поступово                  збільшувати кількість членів спільнот, відповідно,                  підвищать трафік на сайті.

Ми гарантуємо досягнення поставлених                  цілей в короткі терміни. Для цього нами використовуються                  ідеальні, напрацьовані роками алгоритми, "білі" технології.

Щоб зацікавити цільову аудиторію, нами створюється                  цікавий контент, придумуються інтерактивні конкурси.

Підсумок: стабільне зростання кількості передплатників,                  поліпшення іміджу вашої компанії, продаж послуг або товарів.

Замовити SMM просування абоПрорахувати вартістьЦе абсолютно безкоштовно!
Проконсультувати вас?Це цілком безкоштовно
Часті питання клієнтів про соціальні мережі

SMM — це створення/ведення/просування групи/пабліку/сторінки під певну тематику/товар/послуги. Це підвищує впізнаваність бренду і лояльність клієнтів. Найпопулярніший SMM-напрямок - це соціальна мережа Facebook.

На даний момент - це один з найбільш недорогих способів донести саме до вашої цільової аудиторії інформацію про вас, ваших послугах, про ваш товар або бренд.

 • Найдешевша реклама на даний момент
 • Тільки цільові підписники
 • Прямий діалог з покупцем
 • Швидкий і універсальний спосіб створення конкурсів (Ми робимо все: від ідеї до реалізації)
 • Перевірка ефективності вже через місяць (Щомісячний звіт)
 • SMM - ефективний інструмент просування сайту

  Соціальні мережі сьогодні - це ефективний інструмент для просування вашого бізнесу в мережі інтернет і найкоротший шлях до вашого потенційного клієнта. Порівняно з контекстною рекламою і розкручуванням сайтів, цей шлях просування більш націлений на брендування продукту і підвищення впізнаваності торгової марки.

  Але соціальні мережі настільки швидко розвиваються, що зараз вже є можливість завантажувати ваші товари і здійснювати продажі в мережі. Це ваш міні інтернет магазин з цільовою аудиторією і все це безкоштовно. Соцмережі - це мільярдна аудиторія, якій найдешевше донести інформацію про ваші послуги.

  Ми спеціалізуємося на роботі в соцмережах з 2006 року. Робимо все з розумом для досягнення потрібних вам результатів в будь-якій країні світу. Налаштовуємо таргетовану рекламу грамотно виходячи з багаторічного досвіду і відточених алгоритмів ведення.

  Всім нашим клієнтам ми надаємо повні доступи до всіх створених акаунтів. Вся статистика доступна в акаунтах для перегляду 24/7.

  Сьогодні соцмережі сприймаються як потужний фактор впливу на потенційну аудиторію. Така думка дуже правильна, оскільки соціальні мережі дозволяють створювати оголошення, які будуть мати вузьку спрямованість - їх гарантовано прочитають люди, яким цікаві ці пропозиції. У нас найпопулярнішими вважаються Facebook і Instagram, проте в залежності від сфери вашого бізнесу можна працювати і в Twitter, Reddit, Snapchat або LinkedIn. Однак ще раз зробимо акцент, що для кожного бізнесу необхідно розглядати свій варіант розвитку в соціальних мережах.

  Наша студія пропонує комплексне просування в соціальних мережах, зокрема, в найбільш популярній в нашій країні: Facebook.

  Реклама в Facebook з кожним роком видозмінюються, трансформуються вимоги до пабліків, які використовуються в якості торговельних майданчиків. Тому дуже важливо підходити до розкручування в Fb зі знанням всіх алгоритмів і правил.

  Групу в соцмережі, важливо створювати з прив'язкою до бренду, тільки в такому випадку вона буде давати результат, тобто, допомагати вам продавати.

  Наповнення соціальних мереж

  Регулярне наповнення групи інформацією не менш важливе, але необхідно стежити за тим, щоб не перейти тонку грань і не бути настирливими. Потік інформації, який не припиняється, сприйметься як спам, і людина просто вийде з групи. Важливо створювати пости, які будуть цікаві користувачам. Уміння подати рекламну інформацію в такому вигляді, в якому її обов'язково прочитають - цінне вміння, і ми вміло ним користуємося. Розкрутка сайту в соціальних мережах виконується професійними співробітниками, які знають всі тонкощі SMM. Можна заощадити, і доручити ці ж послуги співробітникам компанії, але ефект і результат ви отримаєте значно пізніше.

  Основне питання всіх клієнтів - як розкрутити сторінку в Fb, і наскільки швидко вона принесе дохід? Для виведення групи в лідери буде потрібно кілька місяців, а для скорочення цього терміну буде потрібно налаштування інтернет реклами та інші агресивні методи просування. «Білі» методи просування не дають миттєвого приросту відвідувачів.

  У нашій компанії ви отримуєте ефективну, покрокову прокрутку сторінок компанії в необхідних соцмережах.