Створення
інтернет магазину

Маємо досвід більше 10 років.
Знаємо на практиці всі тонкощі продажів!

Розробка інтернет магазину

Створення інтернет магазину - це швидкий шлях до прибутку, процвітання і вашого успіху! Ми не з чуток знаємо всі тонкощі створення магазину з нуля - ведемо власні і вже успішні магазини.

Наша команда розробляє магазини на найкращій платформі - Yii 2. Це фреймворк (конструктор) в якому немає обмежень. Всі кращі магазини мережі - зроблені на фреймворках. У порівняння з іншими платформами - тут немає обмежень, можна реалізувати будь-яку ідею, будь-який функціонал. У нас з цим все просто: ви платите - ми робимо.

Ми вже розробили величезну і головне вже протестовану базу функціоналу для магазину. Тому ми знаємо як на практиці, а не в теорії зробити успішний бізнес в інтернеті.

Створення інтернет магазину - це перевірений спосіб успішного розвитку вашого бізнесу! Для ніс немає такого функціоналу який ми б для вас не реалізували. Наші програмісти не знають слово "не можу"!

Замовити інтернет магазин Розрахувати вартістьЦе цілком безкоштовно! Шаблонний магазин
Простий і зрозумілий процес створення вашого інтернет магазину
Все просто і ясно!
Зустріч, обговорення проекту, постановка цілей та завдань
Створення дизайну і концепції
Розробка сайту
Наповнення сайту
Тестування сайту
Запуск сайту, розміщення на хостингу
Зустріч, переговори і обговорення. Зустрічаємося в зручний для вас час у нас в офісі і обговорюємо              найдрібніші деталі і мету проекту. Якщо у вас вже є технічне завдання, ми його обов'язково обговоримо              і затвердимо, або ж складемо самі.
Наша команда створить вам якісний інтернет магазин
Замовивши у нас розробку інтернет магазину, ви отримуєте цілий набір переваг
Створюємо магазини на найкращій платформі Yii2

Ми використовуємо кращу в світі платформу для розробки Yii2.

Це нешаблонне платформа, з її допомогою можна реалізувати будь-які технічні можливості вашого бізнесу. Ми ніколи не скажемо вам "ні"в доопрацюванні сайту.

У ваш інтернет магазин на платформі Yii 2 можна буде внести будь-які правки і коригування.

Яка різниця з іншими платформами?
Yii 2 Framework
Інша платформа
Безпека за замовчуванням на високому рівні. Включаючи валідацію, фільтрацію, захист від SQL-ін'єкцій і XSS
Недоробки в системах безпеки - потрібні постійні оновлення
Універсальний набір функціоналу: можливі доопрацювання старого сайту, а також створення нових елементів сайту будь-якого типу
Функціонал обмежується вже готовими модулями, які важко змінити або це вимагає великих витрат за часом
Унікальність
Шаблонність
Висока продуктивність і швидкість роботи: Yii запускає тільки те, що використовується, має потужну систему кешування і націлений на відмінну роботу з AJAX
Низька продуктивність і швидкість роботи: для отримання високої швидкості сайту необхідні доопрацювання, а це затратно по ресурсам


Не всі платформи погані, адже для кожного завдання є своє рішення. Просто ми вважаємо, що Yii2 є універсальним і гнучким інструментом для створення і роботи з сайтом.

Замовте створення магазину у нас і отримаєте в подарунок:
Хостинг на 1 рік в подарунок
Підбір та оформлення необхідного доменного імені
SSL-сертифікат безпеки (https) на 1 рік в подарунок!
Базова seo-оптимізація сайту в подарунок!
Навчання персоналу користуванню магазином
Безкоштовні поштові скриньки з ім'ям сайту
Консультації по вашому проекту
Техпідтримка сайту на 1 рік
Ваш магазин буде унікальним!
Проаналізуємо нішу і конкурентів;
Дізнаємося потреби ваших клієнтів;
Створимо магазин, який приносить прибуток.
Ваш магазин буде одним з кращих у вашій сфері бізнесу!
Дивитися всі роботи
Створені інтернет магазини
Магазин "Чемодан"

Інтернет магазин

Деталі
Магазин "200Velo"

Створення інтернет магазину

Деталі
Aasha

Інтернет магазин

Деталі
Проконсультувати вас?Це абсолютно безкоштовно
Часті питання від нових клієнтів

 • Робимо магазини більше 10 років.
 • Ведемо власні інтернет магазини, тому точно знаємо, як залучити клієнта і організувати продаж.
 • Маємо величезну протестовану базу модулів для магазину.
 • Робимо адаптивну та мобільну версію магазину за замовчуванням.
 • Зможемо зробити будь-який придуманий вами функціонал.
 • Здаємо всі проекти в обумовлені терміни. Ми не "хворіємо" і завжди на зв'язку.
 • Ми стояли біля витоків сайтобудування і розвитку SEO-бізнесу. Знаємо як зробити якісний продукт.
 • Зможемо автоматизувати процес обміну даними з вашою 1С .
 • Самий мінімальний термін створення інтернет магазину складає 2 тижні. Швидше або "на вчора" ми не робимо.

  Терміни створення магазину залежать від його складності. "Стандартні" магазини робляться приблизно від 5 тижнів, тому що "апетит" по функціональності у замовника з'являється, як правило, під час розробки :) Терміни на необумовлені функціонали додаються до термінів, що описані в договорі.

 • Ваш магазин доступний для здійснення покупок цілодобово! Ваш бізнес працює он-лайн 24/7.
 • З інтернет магазином ви економите на оренді дорогих торгових площ.
 • Ваші клієнти будуть здійснювати покупки в спокійній і зручній для них обстановці.
 • Ваш інтернет магазин можна максимально автоматизувати, щоб багато процесів виконувалися в один клік!
 • В інтернет магазині у вас буде зручна аналітика для аналізу цільової аудиторії і оптимізації ресурсу під її потреби.
 • Наша основна спеціалізація НЕ шаблонні інтернет магазини. Розробка інтернет магазину - це створення он-лайн бізнесу з нуля, де всі процеси унікальні і індивідуальні. У кожного замовника є свій особливий метод побудови бізнесу, а також критерії та вимоги до майбутнього сайту. Ми як виконавці зможемо, якщо потрібно, його підредагувати або порадити шляхи удосконалення проекту. Саме відповісти на питання: "Скільки коштує створення інтернет магазину?" можна лише після складання точного ТЗ.

  Ми можемо доробити будь-який інтернет продукт (магазин), але ви повинні розуміти що за замовчуванням це буде коштувати в два, а то і три рази дорожче, ніж цей же функціонал коштував би у нас.

  Складність полягає в тому, що кожен розробник має свій "стиль" програмування і дуже часто він відрізняється від стандартів. Також відрізняються платформи. Саме "сумне" - це доопрацювання самописних платформ. Але для нас це не проблема. Логіка елементарно проста, якщо ви заплатите - ми зробимо.

  Створення інтернет магазину - продажі всюди!

  Інтернет магазин - цінний і високоефективний інструмент, без якого важко уявити сучасну торгову компанію. Тому створення інтернет магазину є дуже відповідальним процесом від якого буде залежати ваш майбутній інтернет прибуток.

  Довіряючи створення інтернет магазину нашій команді професіоналів, ви перш за все купуєте індивідуальність. Ми підходимо до кожного проекту з душею, розробляємо тільки унікальний інтернет магазин. Адже від того, наскільки привабливо виглядає інтернет магазин, наскільки зручно ним користуватися, залежить не тільки відвідуваність і індексація пошуковими системами, але і ваш безпосередній інтернет прибуток.

  При розробці інтернет магазину повинні враховуватися базові потреби основної цільової аудиторії компанії. Наша професійна команда пропонує комплексний підхід до створення магазину, заснований на результатах веб-аналітики.

  Оскільки в розробці магазина ми в цілому орієнтуємося на вашу цільову аудиторію, то заздалегідь можемо передбачити, в якому ключі краще створювати дизайн, як розташувати навігаційні елементи та інші важливі моменти.

  Розробка інтернет магазину - якісно і в обумовлені терміни

  При створенні магазину нами обов'язково враховуються базові правила юзабіліті, швидкість завантаження сайту, тестування на мобільних пристроях. Якщо клієнт може знайти потрібну інформацію або товар за два-три кліка, то він обов'язково продовжує працювати з цим сайтом.

  За тривалий час роботи в сфері веб-розробок нами було створено багато інтернет магазинів різних тематик, і всі вони не просто працюють, а приносять прибуток своїм власникам. Такий результат можливий завдяки тому, що ми продумуємо кожну дрібницю інтернет магазину: дизайн, систему замовлення та оплати, зручну навігацію, форму зворотного зв'язку, якісне наповнення, оптимізацію, зручну фільтрацію товарів.

  Процес розробки інтернет магазину дуже складний, складається з багатьох етапів, на кожному з яких ми знаходимо оригінальні та індивідуальні рішення.

  Співпраця з нашою компанією дозволяє отримати інтернет магазин, розроблений з урахуванням специфіки та особливостей вашої компанії, а також якісну технічну підтримку і хостинг. Після створення магазину ми зможемо організувати вам процес підтримки сайту: наповнення товарів, унікалізація описів, розкрутку, контекстну рекламу, СММ, розробку банерів.