Просування (SEO)

Розкрутка сайту від 5000 грн.
Терміни від 6 місяців

Замовити просування сайту

Ваш сайт відрізняється ідеальною структурою і дизайном,
але не приносить видимих результатів?

Тоді обов'язково потрібно зайнятися його розкруткою,                  завдяки якій ви зможете на порядок:

збільшити приплив клієнтів підвищити впізнаваність компанії створити ваш позитивний імідж

Розкрутка сайту від компанії TIOS відрізняється                  комплексним підходом і орієнтацією на результат.

Оскільки над кожним проектом працює ціла команда SEO-фахівців,                  кожен з яких відповідає за конкретний                  напрямок оптимізації, ми добиваємося віддачі набагато швидше.

Завдяки такому підходу наші замовники не втрачають дорогоцінного часу,                  який потрібен на результат від розкрутки                  сайту, а отримують негайне підвищення продажів завдяки грамотному розвитку сайту.

Охоплення максимальної цільової аудиторії досягається різними методами і технологіями,                  щоб гарантувати 100% результат.

Ми пропонуємо оптимальні ціни і високі результати! Давайте розвиватися разом!

Надсилайте свій запит на просування сайту і ми прорахуємо майбутній                  бюджет в найкоротші терміни!

Замовити просування сайту илиПрорахувати вартістьЦе абсолютно безкоштовно!
Проконсультувати вас?Це цілком безкоштовно
Часті питання клієнтів

Розкрутка сайту — це комплекс заходів, які призводять до виходу сайту на перші позиції в пошуковій системі.                                 Основні заходи по розкрутці сайту розроюляються безпосередньо в роботі зі структурою самого сайту і з зовнішніми факторами.

Структура сайту в просуванні. Без створення ідеальної структури сайту, виведення сайту в ТОП-10 пошукових систем практично неможливе, тому що залучені люди на веб-сайт не будуть доходити до потрібної інформації. Цю незручність бачать пошукові системи і пропускають в ТОП сайти, які зроблені "для людей" з зручним юзабіліті. Наприклад, користувач в інтернет магазині повинен дістатися до товару за три кліка, а на сайтах послуг повинні бути різноманітні і зручні форми зв'язку.

Зовнішні фактори. Про вас повинні писати в інтернеті: на сайтах, форумах, блогах, в соціальних мережах.

Одним з важливих параметрів є час розміщення вашого сайту в інтернеті. Якщо сайт є новим, то приблизний ефект від розкрутки буде видно від 12 місяців. Все елементарно просто: до вас були створені 1000+ фірм конкурентів, які не втрачали часу і вже не один рік працюють над своїм розвитком. А перші позиції ТОПу необхідно заслужити, тому швидше, ніж за 12 місяців новий веб-сайт не просунути в ТОП. Для сайтів, які існують від 1 року + ефект можна очікувати від 6 місяців.

Швидше СЕО не працює. Хочете швидше залучити клієнтів - спробуйте контекстну рекламу.

Ми можемо гарантувати те, що ми будемо сумлінно працювати над розкруткою вашого сайту. У будь-якому випадку вже через 2-3 місяці ви зможете побачити перші результат нашої роботи.

На жаль алгоритми пошукових систем змінюються щодня, а приблизно 4 рази на рік виходять великі алгоритми основних чинників ранжирування. Але ми ці речі завжди відстежуємо і намагаємося працювати на випередження, але щоб бути з вами чесними: 100% гарантії ніхто дати не може.

Грамотне SEO просування - і ваш проект піднімається в ТОП!

Ваш сайт відрізняється ідеальною структурою і дизайном, але не приносить видимих результатів?

Тоді обов'язково потрібно зайнятися його розкруткою,                  завдяки якій ви зможете на порядок збільшити приплив клієнтів,                  підвищити впізнаваність компанії і створити ваш позитивний імідж.

Розкрутка сайту від компанії TIOS відрізняється комплексним підходом і орієнтацією на результат.

Оскільки над кожним проектом працює ціла команда SEO-фахівців,                  кожен з яких відповідає за конкретний напрямок оптимізації,                  ми отримуємо віддачу набагато швидше.

Завдяки такому підходу наші замовники не втрачають дорогоцінного часу,                  який потрібен на результат від розкрутки сайту, а отримують негайне                  підвищення продажів завдяки грамотному розвитку сайту.

Охоплення максимальної цільової аудиторії досягається різними методами і технологіями,                  щоб гарантувати 100% результат.

Ми пропонуємо оптимальні ціни і високі результати!                  Давайте розвиватися разом!

Надсилайте свій запит на просування сайту і ми прорахуємо                  бюджет в найкоротші терміни!