Контекстна реклама

Налагодження та супровід контекстної реклами. Приведемо вам клієнтів за 2 дні

Контекстна реклама

Хочете покращити свої рекламні кампанії?
Понизить стоимость привлечения клиента?
Підвищити повернення інвестицій від «контексту»?
Ви звернулися в потрібну компанію!
Запуск рекламної кампанії
- від 2 робочих днів
Замовити контекстну рекламу абоПрорахувати вартістьЦе абсолютно безкоштовно!
Послуга включає наступні види робіт
Налаштування контекстної реклами
Google AdWords
Робота з інструментами аналітики
Google Analytics и Search Console
Всі послуги по
Google My Business
Відеореклама
YouTube
Налаштування банерної реклами (КММ,
ремаркетинг, ретаргетинг, динамічний ремаркетинг)
Аудит рекламного
аккаунта
Приклади контекстної реклами в Google і розміщення на Google Maps
Чому потрібно замовити контекстну рекламу в Tios?
Якісно
Ми не розмінюємо свого часу на неякісні проекти.                          Тільки якість, тільки хард-кор!
Надійно
Ми підтримуємо наші проекти і завжди проконсультуємо,                          підкажемо. Наша команда завжди з вами!
Зручно
Надаємо повний доступ до аккаунту в якому відкрита вся статистика. Нам нема чого приховувати.
Відповідально
Наші співробітники завжди на зв'язку і не "хворіють" в найвідповідальніші для вас моменти. Якщо сказали зробимо - значить зробимо!
Успішно
Ми виконали сотні проектів, тому багато маркетингових                          ходів бачимо на кілька кроків вперед, тому завжди                          можемо підказати який "інгредієнт" необхідно додати в вашу                          формулу успіху для отримання кращого результату!
Проконсультувати вас?Це цілком безкоштовно
Часті питання клієнтів

1. Визначаємо мету рекламної кампанії. Банально? Однак це основа успішного проведення кампанії;

2. Встановлюємо лічильники веб-аналітики і налаштовуємо                                  мети/конверсії, події. Встановлюємо теги конверсій;

3. Розробляємо схему ремаркетингу і ретаргетингу;

4. Запускаємо кампанії і проводимо перші аналітичні дослідження;

5. Оптимізуємо кампанії.

 • Доступ до аккаунту в рекламі і в аналітиці
 • Ви будете бачити повну картину по руху всіх ваших грошей в акаунті і у вас не буде жодного сумніву в ефективності використаних засобів
 • Миттєві зміни в роботі реклами, що дозволить ефективно розподіляти бюджет і приведе до швидкого прибутку
 • Продати "залишки" товарів зі складу? Завезли нову продукцію? Необхідно повідомити про нову акцію або про знижку в честь свята? Ми швидко внесемо корективи в вашу рекламу
 • Рекомендації щодо поліпшення вашого сайту
 • Точний таргетинг на вашу цільову аудиторію
 • Швидкий запуск - уже через два дні до вас на сайт будуть заходити потенційні клієнти
 • Можливість швидко продати товар або послугу
 • Ефективний контроль витрат
 • Можливість швидкого досягнення повторних продажів за допомогою ремаркетингу
 • Швидке брендування за допомогою реклами в КММ
 • Оперативне реагування на зміну реалій бізнесу
 • Контекстна реклама - ефективний інструмент просування сайту

  Контекстна реклама по праву вважається одним з найпотужніших інструментів інтернет маркетингу, підвищення інтернет продажів. Суть даної реклами полягає в відображенні контекстних оголошень, які пошукова система видає по тематичних запитах, якщо вони були додані в налаштування рекламної кампанії. Ці оголошення виводяться тільки в той момент, коли користувач ввів потрібний запит і з великою часткою ймовірності готовий до покупки.

  Власників сайтів цікавить наскільки рентабельна контекстна реклама. Слід враховувати, що точної суми або відсотка немає, оскільки результат буде різним у кожному окремому випадку. Рентабельність контекстної реклами розраховується з урахуванням таких факторів як регіон, тематичні запити.

  У контекстній рекламі використовується безліч інструментів, одним з найбільш ефективних і потужних серед яких є PPC (Pay Per Click). За допомогою цього інструменту можна домогтися миттєвих продажів.

  PPC можна порівняти з віртуальним ситом, через яке кожен день проходить мільярдна аудиторія, а ви отримуєте найперспективніших клієнтів, вже готових до замовлення товару або послуги. Завдяки інструменту PPC власник сайту платить тільки за цільову аудиторію, яку зацікавило ваше оголошення або банер, і вони перейшли по ньому. Крім того, є можливість сфокусуватися на вузьких сегментах цільової аудиторії.

  Виходячи з цього, Pay Per Click дозволяє домогтися миттєвого результату, залучити до своєї компанії «правильну» цільову аудиторію, підвищити продажі і впізнаваність компанії.

  Базові переваги співпраці з нами в контекстній рекламі

  Нашу команду визначають надійність і якість роботи над будь-яким проектом. Перш ніж взяти в розробку новий сайт, ми проводимо ретельний аналіз, оцінюємо перспективи і створюємо індивідуальний план. Тільки після цього ми складаємо і підписуємо договір.

  Ми прагнемо до того, щоб наші клієнти довіряли нам і розуміли суть і принципи нашої роботи. Тому ми багато уваги приділяємо налаштування системи аналітичних інструментів. Нами використовуються алгоритми, здатні фіксувати дії користувачів на вашому сайті - завдяки цьому ви зможете побачити, по яких каналах приходить більше прибутку, контролювати витрати, більш ефективно планувати рекламний бюджет.

  Кожного клієнта, перед стартом робіт, ми попереджаємо про те, що не існує можливостей розрахувати точну прибутковість рекламної кампанії. Це обумовлено тим, що на ефективність PPC впливають відразу кілька факторів: продукт, цільова аудиторія, ніша, УТП, конкурентність сфери.

  З метою визначення цих факторів, з'ясування основних питань, нами застосовується тестовий період з мінімальною оплатою. Коли кампанія набирає обертів, стає ефективною, бюджет поступово збільшується.