Створення
сайту візитки

Невеликий сайт про ваші послуги або бізнес.
Як правило цей сайт на 10-20 сторінок.

Створення сайту візитки

Створення сайту візитки - це найпростіший шлях до того, щоб гідно про себе заявити в мережі інтернет! Такий сайт з легкістю донесе до ваших клієнтів всю потрібну інформацію про вашу послузі, товар, промоакції. Сайт візитка - це швидкий шлях до успіху!
Замовити сайт візиткуабоПрорахувати вартістьЦе абсолютно безкоштовно!
Простий і зрозумілий процес розробки вашого сайту
Все просто і без зайвих слів!
Зустріч, обговорення проекту (підписання договору)
Створення дизайну та концепції
Розробка сайту
Наповнення сайту
Тестування сайту
Запуск сайту, розміщення на хостингу
Зустріч, переговори і обговорення. Зустрічаємося в зручний для вас час у нас в офісі і обговорюємо найдрібніші деталі і цілі проекту. Якщо у вас вже є технічне завдання, ми його обов'язково обговоримо і затвердимо, або ж складемо самі
Дивитись всі роботи
Розроблені сайти візитки
Aquagroup

Створення landing page

Деталі
Regeneration

Створення сайту візитки

Деталі
DanceFam

Сайт візитка

Деталі
Проконсультувати вас?Це цілком безкоштовно
Часті питання клієнтів

Сайт-візитка — невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок і містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію, товари або послуги, прайс-листи, контактні дані.

Часто сайт-візитку використовують компанії, які не хочуть витрачати значні кошти на створення окремого сайту. Дуже часто при покупці доменного імені для пошти встановлюється сайт-заглушка або сайт-візитка.

 • Наш досвід в розробці сайтів більше 10 років
 • Виконано більш 100+ успішних проектів
 • Вивчимо тематику вашого бізнесу і зробимо сайт саме під ваші вимоги - ми не використовуємо шаблони. Всі сайти індивідуальні
 • Працюємо за договором з прописаним ТЗ
 • Здамо ваш проект в термін (ми "хворіємо" тільки під час своїх заздалегідь запланованих відпусток)
 • Насправді це дуже складне питання, тому що відповісти на нього однозначно неможливо, адже кожен бізнес індивідуальний, а в кожній тематиці вже є свій рівень конкуренції.

  Ми вважаємо, щоб досягти успіху потрібно створити сайт як мінімум не гірший, ніж сайти у існуючих конкурентів, а краще зробити його набагато кращим, ніж у них! Ми можемо відповісти на питання "Скільки коштує сайт візитка?" дуже "грубо": вартість розробки такого сайту буде від 10 тис. грн., але не менше, тому що ми робимо не шаблонні сайти, а тільки з індивідуальним дизайном. У цю вартість увійдуть: промальований дизайн, адаптація та система управління сайтом.

  Ми створюємо сайти на кращому CRM Yii2 Framework. У ньому немає обмежень по функціоналу. А також, що найголовніше, можна допрацьовувати сайт в будь-якому напрямку з огляду на всі побажання замовника. Ми не скажемо вам, що це не реально або неможливо. У нас все просто: ви платите - ми робимо. :)

  Терміни розробки сайту візитки коливаються від 2 тижнів і вище. Все залежить від складності проекту і побажань клієнта. Але сайти "на вчора" ми не робимо.

 • Підбір та реєстрація необхідного доменного імені на 1 рік
 • Хостинг на 1 рік
 • SSL-сертифікат безпеки (https) на 1 рік
 • Базова seo-оптимізація сайту
 • Навчання персоналу користуванню сайтом
 • Поштові скриньки з ім'ям сайту
 • Консультації по вашому проекту
 • Техпідтримка сайту перші на 1 рік
 • Дизайн під вашу тематику
 • Створення сайту візитки

  Розробка сайту візитки дає відразу дві незаперечні переваги: економія часу і фінансів. При цьому ви отримуєте ресурс з повноцінним функціоналом, в якому відображені всі цінні дані про вашу компанію, наданих нею послугах або товарах.

  Сайт візитка є ідеальним вибором для компаній, які тільки планують заявити про себе і залучити початкову цільову аудиторію. Цей сайт незамінний для компаній, які планують взяти участь у виставці, конференції, де будуть роздавати флаєра, листівки. Якщо у компанії немає хоча б мінімального сайту, до неї будуть ставитися несерйозно - це тренд, який вже створило суспільство і реальний бізнес. В наші часи, сайт візитка є невід'ємною частиною ведення бізнесу.

  Створення сайту візитки з кращою командою

  Створення сайту візитки нашою командою допоможе вам в стислі терміни заявити про себе, створити міцну базу для подальшого розвитку бізнесу.

  У числі переваг сайту візитки варто назвати легкість розкрутки в інтернеті, простоту управління і мінімальний час, який потрібно для його створення. Вагомим плюсом до всіх цих достоїнств є повноцінне функціонування, можливість залучення широкої цільової аудиторії.

  Крім цього, до готового сайту, ви отримуєте 500 Мб безкоштовного хостингу, гарантію на рік, повноцінну технічну підтримку, резервне копіювання даних один раз в тиждень, просту і зрозумілу систему управління, можливість необмеженого розширення вашого сайту. Також при бажанні до сайту можуть бути підключені: новинний модуль, статті, фото і відео галерея, сервіс зворотного зв'язку, статистика відвідуваності і багато інших, все залежить від ваших побажань.