Пакетні пропозиції

Розробимо схему
для обслуговування вашого бізнесу

Пакетні пропозиції

Питання наповнення сайту для багатьох власників залишається відкритим -                  ділові переговори, зустрічі з партнерами не залишають часу                  для цього важливого процесу.

Якщо ви хочете підвищити інтерес до сайту, зробити його більш                  привабливим для пошукових систем і відвідувачів,                  довірте це професіоналам - студії TIOS.                  В нашій команді працюють фахівці, які люблять і цінують свою роботу.

Другою нашою перевагою є індивідуальний підхід -                  перш ніж взятися за наповнення сайту, ми ретельно                  вивчаємо нішу, в якій працює ваша компанія.

Наповнення сайту на постійній основі є важливим                  умовою для стабільного просування в пошукових системах.                  Крім того, регулярні оновлення блогу і новинного розділу -                  хороший знак для користувачів.

Замовити пакетну пропозицію абоПрорахувати вартістьЦе абсолютно безкоштовно!
Проконсультувати вас?Це абсолютно безкоштовно
Часті питання клієнтів

  • Базовий пакет. Склад: 1 банер для сайту, 2 тематичних статті. Вартість 500 грн/міс.
  • Стандартний пакет. Склад: 2 банери для сайту, 5 тематичних статтей. Вартість 1000 грн/міс.
  • Бізнес пакет. Склад: 2 банери для сайту, 8 тематичних статтей, 8 унікальних текстів для постів в соцмережах (4000 символів без пробілів). Вартість 1500 грн/міс.
  • Ексклюзив пакет. Склад: 2 банери для сайту, 1 банер для соцмереж, 8 тематичних статтей, 8 унікальних текстів для постів в соцмережах (4000 символів без пробілів). Вартість 2000 грн/міс.